Шафа для Барбі. МК від Anairda Kashef.

Привіт феєчки. З вами Адріана і мій МК для матусь (а можливо і татусів) справжніх маленьких принцес. Будемо робити шафу для того аби Барбі мала куди складати свої наряди.
Шафу доця мене просила купити давно, але сходивши не одну пару підборів, чогось достойного на ринку я так і не знайшла. Нема то нема. Але ж бажання аби у Барбі була шафа нікуди не зникло. Отож ми вирішили цю шафу зробити самостійно. Ну як ми. Донечка принесла порожню коробку від серветок і сказала, що це буде шафа. А я вже вирішила цю коробку трішки облагородити. Запрошую вас поглянути, як ми це робили і що з того вийшло.

1) Спершу я відібрала чіпик від майстерні "Вензелик" який потенційно збиралася застосувати і спрейчики від Фабрики Декору. У кадрі коробка від серветок, яка ще не знає, що зовсім скоро вона перетвориться у шафу.
 2) Всередину наклеїла шматок від шпалер, а сірі стіночки промащуємо акриловим грунтом від Фабрики Декору. Донечка постаралася на славу і  ми залишили сохнути нашу майбутню шафу. Фен не застосували бо тоді наші стінки могли б "покрутитися".
 3) Беремо мідний дріт та скручуємо з нього тримач для вішаків.
4)  Обгортаємо наш тримач мереживом, або атласною стрічкою. Фіксуємо краї термопістолетом та залишаємо запас мережива по краях, воно нам згодиться для фіксації тримача. 
 5) Робимо дірочки по краях шафи, та вставляємо у них наш тримач, краї загинаємо і приклеюємо.
6) Вирізаємо смужку з ватману, або акварельного паперу. Ширина смужки дорівнює двом ширинам глибини шафи.  
7) Бігуємо смужку, згинаємо та приклеюмо до шафи.
 8) З шматка шпалер та ватману, викристовуючи ніж від Spellbinders вирізаємо декоративні елементи. Для того щоб ущільнити  склеюємо дві штуки.
 9) Все зайве обрізаємо..
 10) Для того аби зробити двері нам знадобиться два шматки шпалер і дв шматки ватману. Для того аби знати якого розміру мають бути дверцята слід провести вимірювання висоти та ширини шафи. Ширину шафи поділити навпіл, висоту залишити без змін  і ми отримаємо розмір дверки, який вірізаємо з ватману.
 11) Обклеюємо  дверку, як показано на фото.
 12) Вставляємо декоративні брадси, які будуть слугувати "ручками". Приклеюємо до зворотньої сторони шматок шпалер та мережива, як показано на фото.
 13) Приклеюємо наші дверцята до шафи. Я використовую клей від Фабрики Декору.
 14) А зараз буде найцікавіше. Я покажу лише початок, а дальше... Отож беремо трафарет від Фабрики Декору та наносимо текстурну пасту на обидві дверки.
 15) Декоруємо шафу згідно наявності матеріалів та власних вподобань. Я використала чіпборд від майстерні "Вензелик", гіпсову ліпнину, квітку, висічки та спреї від Фабрики Декору.
16) Наша шафа готова і її можна наповнювати одягом. (вішачки я скрутила з дротика).
Сподіваюся вам було цікаво. З вами була Адріана. До нових зустрічей.
Материалы предоставлены интернет-магазином "Скрап-Лавка"

Комментарии

 1. Дуже яскрава і стильна шафа, думаю, донечка і її Барбі в захваті, треба порадувати і свою доню :) таким шедевром... надіюсь продовження буде :)

  ОтветитьУдалить
 2. Чудная идея. Как же я хочу девочку!!!
  еще фотки не хватает, где платье висит ;)

  ОтветитьУдалить
 3. Классная идея, отлично смотрится.

  ОтветитьУдалить
 4. Шафа вийшла пречудова. Думаю не лише донечки, а й матусі від такої б не відмовились...

  ОтветитьУдалить
 5. Чудесная идея и воплощение! :)

  ОтветитьУдалить

Отправить комментарий

Популярные сообщения